V-ce Mistrzyni Polski w Fantazyjnym Zdobieniu Paznokci FANTASMAGORIE 2013
Finalistka Mistrzostw Świata Dusseldorf 2013
V-ce Mistrzyni Polski Perfect Nail Art Competition Salon Jesień 2012
Mistrzyni Polski Nail Design w kategorii Żel Salon Wiosna 2012
V-ce Mistrzyni Polski Nailart Trophy 2011
III miejsce Nailpro Cyber Competition 2011

tel. 600 160 440
Profesjonalnie, kameralnie i z uśmiechem :)

Zapraszamy serdecznie :)

czwartek, 8 października 2009

pajęczynek ściąganie :)

Trochę mnie tu nie było ... 

Czas więc pościągać pajęczyny i przewietrzyć troszkę :)))

Troszkę się szkoliłam - warsztaty Perfect Beauty w Warszawie (kolorówka akrylowa, żelowa i farbki; różne kształty paznokci, technika pracy), warsztaty z p. Alicją Warmke również w Warszawie (warsztaty typowo nailartowe - zdobienia akrylowe i żelowe z wykorzystaniem farbek akrylowych).

Miałam też przyjemność bycia modelką na  mistrzostwach w zdobieniu płaskim podczas Nailpro 2009 w Warszawie. Swoich dłoni (i nie tylko :D ) użyczyłam p. Natalii Sielawie, która brała udział w tych mistrzostwach.

W dwóch ostatnich numerach pisma "Paznokcie" ukazały się zdjęcia moich prac z czego jestem bardzo dumna :D W przedostatnim jedna praca a w ostatnim step by step z paznokci, które zajęły III miejsce w konkursie "Elegancja w barwach Perfect Lady". Znajdziecie tą pracę tu na blogu.

Założyłam też swoją galerię na NAILSPACE.PL - nowym portalu dla polskich stylistek, dla którego wzorem jest rozyjski nailclub.ru.

Notorycznie wyszukuję jakieś konkursy i próbuję swoich sił :) Kilka prac będę mogła już wstawuć a na kolejne trzeba będzie jeszcze poczekać do zakończenia konkursów.

W okresie letnim najwięcej chętnych było na zabiegi pedicure - czas zdobień i większych stylizacji zapewne zacznie się przed Świętami :)

Na codzień dużo Pań decyduje się na manicure lub na żelowanie french swojej naturalnej płytki.

2 komentarze:

  1. Brawo za sukcesy konkursowe i do tego w gazecie :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. oj, aleś zapracowana - i pewnie zadowolona, co? gratuluję - nowej pracy, rozwijania pasji, wyróżnień, publikacji, zadowolonych klientek - zwłaszcza stałych :)

    OdpowiedzUsuń