V-ce Mistrzyni Polski w Fantazyjnym Zdobieniu Paznokci FANTASMAGORIE 2013
Finalistka Mistrzostw Świata Dusseldorf 2013
V-ce Mistrzyni Polski Perfect Nail Art Competition Salon Jesień 2012
Mistrzyni Polski Nail Design w kategorii Żel Salon Wiosna 2012
V-ce Mistrzyni Polski Nailart Trophy 2011
III miejsce Nailpro Cyber Competition 2011

tel. 600 160 440
Profesjonalnie, kameralnie i z uśmiechem :)

Zapraszamy serdecznie :)

piątek, 4 lutego 2011

Szkolenie WARSZAWA 5-6 marca 2011 - "Klasyczny french biznesowy"

Witam serdecznie

W dniach 5-6 marca 2011 r. zapraszamy na kameralne szkolenie "Klasyczny french biznesowy" wykonywany za pomoca produktow i techniki AKZENTZ.

Zaprezentujemy Wam także żele kolorowe z linii Options - są to żele typu soak-off doskonale sprawdzające się na klientkach lubiących tradycyjny manicure lecz oczekujące większej trwałości. Produkty z linii Options to także idealny pomysł na kolorowe i zadbane paznokcie u stóp przez cały rok! W szerokiej gamie kolorystycznej oraz french każdy znajdzie coś dla siebie

W naszej technice zwracamy szczególną uwagę na klasykę czyli to co wydaje się najłatwiejsze a tak naprawdę spędza sen z powiek nie jednej stylistce czy styliście - czyli czysty french pink & white w stylizacji paznokci przedłużonych oraz utwardzonych.

Jako marka promująca klasykę i krótkie stylizacje chcemy Wam także pokazać jak ważna i niedoceniana jest usługa manicure. Zaprezentujemy lakiery CHEEKY MONKEY, które wkrótce będą dostępne na polskim rynku.

Jeśli chcesz poznać nasze produkty i technikę pracy zapraszam na szkolenie

Gwarantujemy małą grupę - max. 8 uczestników na 2 szkoleniowców oraz przyjazną atmosferę. Na naszych szkoleniach każdy uczestnik cały czas ćwiczy przy pomocy frezarki, z jej pomocą wykonujemy cala stylizację- przygotowanie paznokci (w przypadku odnowy zdjęcie materiału), opracowanie paznokci. Pilnika (preferujemy metalowy) używamy tylko do poprawienia wolnego brzegu. Szkolenie polecane dla osób które już pracują w zawodzie.

Koszt dwudniowego szkolenia to 450,-/osobę.
W cenie zawarte są materiały do pracy, lampy, frezarki i wszystko czego będziecie potrzebować oraz słodki poczęstunek z kawą i herbatą.

Osoby prowadzące:
Nina Gajewska - Szkoleniowiec AKZENTZ Polska
Agnieszka Kuśmierek - Szkoleniowiec AKZENTZ woj. mazowieckie

Rezerwacja miejsca nastąpi po wpłacie 200,- zaliczki na konto bankowe do 25 lutego.
W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz dopisek "Szkolenie Warszawa" oraz mailowo proszę o podanie imienia i nazwiska, nr telefonu oraz nicka z forum.

Kontakt ze mną: mailowy - agnieszka.kusmierek@gmail.com; telefoniczny: 600 160 440.

Zapraszamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz